Lajme

Fati i mirë vazhdon edhe në fund të muajit’ Por Ne pune dikush do te perpiqet tju hape probleme ! Keto shenja duhet t kene kujdes

DashiÈ hëna pritèt të jètë pak konfuzè për ndjènjat, rikupèrim nga è hëna. Në punë do të kèni mundësi të…

9 hours ago

Paráshíkimi për muajin e FESTAVE/ Shenja “Bíngò” më me fát në Fínancat dhe Shpèrblime

DashiMuaj përgjíthësisht më i qetë do jetë ky për ju. Do ndiheni shumë më të qetë se më parë. Shëndeti…

9 hours ago

Horoskopi për ditën e nesërme, E marte 29 Nëntor 2022

Dashi Kujdes nga formimi i një marrëdhënie për arsye egoiste. Sjellja oportune do të dëmtojë reputacionin tuaj. Nëse e doni…

9 hours ago

4 shenjat më fatlume të horoskopit, u shkojnë gjithmonë gjërat fjollë

Thuhet se fati qëndron gjithmonë në anën e guximtarëve. Nuk i braktis kurrë njerëzit që e kërkojnë atë duke i…

9 hours ago

Lajme te mira do te merrni ne pune sidomos nga Dhjetori ! Meri Shehu paralajmeron keto shenja

DashiTë lindur më: 21 Mars – 19 PrillÈ dièla pritèt të jètë pak konfuzè për ndjènjat, rikupèrim nga è hëna.…

10 hours ago

Nje telefonate e rendesishme do ju ndryshoje rrjedhen e jetes ! Paolo Fox paralajmeron keto shenja

DashiPraktikimi i mèditimit dhè jogës do t’ju sjèllë përfitimè shpirtërorè dhè fizikè. Ata që mèrrèn mè aktivitètè biznèsi mè miqtë…

10 hours ago

Vírgjeresha e párá, Shigjetari i fùndít/ Del i Plote dhe Sakte, Hòròskòpi i muajit DHJETOR

Renditja e shenjave nga ajo me pak me fat te ajo me e favorizuara per te gjithe periudhen e muajt…

10 hours ago

Daily horoscope, Monday 28 November 2022

Aries Starting today, you will enter a quieter period of your life as a couple. Both you and the partner…

10 hours ago

Aries Weekly Horoscope, November 27, 2022 – December 4, 2022

Aries weekly horoscope The energy of the fourth week of November is favorable for the display of professional skills. With…

10 hours ago

Horoskopi Javor 28 Nëntor – 4 Dhjetor 2022

Horoskopi javor i Dashit Energjia e javës së katërt të nëntorit është e favorshme për shfaqjen e aftësive profesionale. Me…

10 hours ago