Lajme

Më Në Fùnd! Del Páráshíkimi I Pùnës Dhe Financave”, Ja Shenjat Që Ua Hèdhin Hálleve Në Vitin 2023…

Si do të shkòjnë gjèrát për të gjíthë ju në vitin 2023? Epo, ne kèmi vèndòsùr t’ua rrèfèjmë njëra pas…

9 hours ago

Gjendje e jashtzakonshme nga përmbytjet, 1 viktimë dhe 11 të zhdukur

ITALI- Italia është përfshirë nga moti i keq. Një 31-vjeçare ka humbur j.et ën. Eleonora Sirabella, ishte një shitëse në…

9 hours ago

Shqipëria mbetet në mbizotërimin e vranësirave, këto janë zonat ku do të ketë reshje bore/ Parashikimi i motit për ditën e sotme

Rajoni dhe EuropaMoti – E hene, 28 Nëntor 2022—————————————————————Riaktivizimi i një qëndre ciklonare në Adriatik do të diktojë kushtet e…

9 hours ago

Horoskopi ditor, e hënë 28 nëntor 2022/Bejini rezistence deshires se madhe per shpenzime nese doni qe financat te mos kene tronditje

Dashi Duke filluar qe sot do hyni ne nje periudhe me te qete te jetes suaj ne cift. Si ju…

9 hours ago

Keto 2 shenja do bèhen me para ne vitin 2023/ Zonja Mèri párálájmeron kete shenje hòròskòpi

Gruaja më e fámshme në botë që páráshíkòn fátet nga yjet, rrèfèn me shumë dètaje për çdo shènjë se ç’mùnd…

16 hours ago

Test: Zgjidhni një kartë dhe zbuloni se çfarë ju pret në 2023!

Karta 1 Ju dëshironi shumë gjëra dhe luftoni për to. Ju keni pasur ulje-ngritjet tuaja, por kjo nuk ju ka…

16 hours ago

Horoskopi për muajin Dhjetor! Cila është shenja më me fat e këtij fundviti?

12. Gaforrja Ky muaj Dhjetor duhet të jetë disi më i menaxhueshëm nga të tjerët për personat e shenjës së…

16 hours ago

E rëndë! Shqiptarët rrahin dhëndrin e tyre dhe e hedhin në lumë

Tre persona kanë ushtruar dhunë fizike ndaj dhëndrit të tyre dhe më pas e kanë hedhur atë në lumë. Ngjarja…

16 hours ago

Horoskopi për ditën e nesërme, E hënë, 28 nëntor 2022

Dashi Kujdes nga formimi i një marrëdhënie për arsye egoiste. Sjellja oportune do të dëmtojë reputacionin tuaj. Nëse e doni…

16 hours ago

Tre vite nga tërmeti, Luljeta Bozo: Fshatarët hynë në vila që s’i kanë parë kurrë në ëndrra, u strehuan 85% të familjeve

Tre vite më parë Shqipëria përjetoi një nga ditët më tra g ike te dekadave të fundit. Në 26 nëntor…

1 day ago