Lajme

“Meri po çmend me leximin e fatit: Një person qe se prisnit do ua bëjë një dhuratë pas 1 jave… Ta mësoni ùrgjènt”

Ajo del dhe jep gjithnjë lajme të mirë dhe na këshillon se çfarë prítet për të gjithë ne për fatin tonë të shkruar lart në yje, ndáj dhe këtë rradhë M.eri e ka ngrítur disi zërin duke thenë se do të vijë një periudhë që duhet të evítojmë sa më shumë gábímet. Ka mùndesi qe keto dite te veprojme me pa-pjèkuri dhe te behemi píshman me vone, thotë ástròlògia.

Letrat për Dashin – Nje perbállje mes jush dhe te tjereve do ju nxjèrre me dòmínant dhe fitues. Por asnjehere te kenaqur pasi ekuilibrat jane príshur ne marredheniet tuaja kryesore tashme.

Duhet të keni shumë kùjdes këto ditë pasi është dòbësuar shëndeti dhe mùnd të prèkeni nga vírùset. Deri në fùndjavë mos bëj punë të rènda se do ju bjèrë imùníteti.

Letrat për Demin – Puna do kete pròbleme keto dite dhe ju do keni sqárime dhe dèbáte te áshprá ne pune ose me njerez qe drejtojne punen tuaj. Nje ndrýshim do ishte i gábùar apo nje marreveshje e re.

Deri në fùnd të nëntorit mbaj në xhepin e djathtë nga një hudhër të keni më shumë fat pranë pasi kjo nuk është pikërisht periudha juaj më e mirë.

Letrat për Binjaket – Puna do stòpoj nga sot dhe nuk do gjeni me fusha te reja, por te njejten situate. Ne dashuri do kuptoni se pozicioni juaj ne shoqeri ju ndihmon ose ju çorienton komplet.

Deri në fùnd të nëntorit kùshtojini më shumë rëndësi dashurisë në familje apo njerëzve që ju dùan sepse kështu ju do të rifitoni më shumë bekim e mbarësi prej Universit.

Letrat për Gaforren – Nje dèbat i madh ne lidhje me kárríeren apo gábímet qe keni bere ne te kaluaren. Keni fòrce te dòmínoni, por jo te fitoni. 2 ditët e ardhshme do të jenë disi të vèshtíra për ju, por…

Pas kësaj fundjave do të merrni shumë mirësi prej Universit dhe rreth datës 4 dhjetor do ju plotësohet një dëshirë.

Letrat për Luanin – Nje ceshtje lígjòre ju gòdet per momentin megjithese ndjeheni te fòrte. Por shikoni mire gábímet qe keni bere ne te kaluaren qe ta fitoni kete hap te ri drejt lirise tuaj.

Letrat për Vírgjèreshèn – Situata e dòbet ekonomike e momentit me kerkesat e larta qe keni do ju coj drejt nje dèbáti per sqárime me te tjeret ne ceshtjet ekonomike apo detyrimet.

Pas 1 javë një femër do të shfaqet në jetën tuaj, duke ju dhënë një lajm shumë të mirë ekonomik që do t’ju shtojë të ardhurat.

Letrat për Peshoren – Asgje me shume se deshira juaj per te dom.inuar nuk do jete me e f.orte per momentin por askush nuk pranon t’ju hap lehte rrugen duke ju kujtuar se keni situata te paqarta nga e kaluara qe duhet te zgjidhni.

Letrat për Akrepin – Merkuri ne shenjen tuaj sot do behet i palevizshem duke ju dhene kohe te mendoni perpara se te kaloni ne plane apo rregullime situatash e rishikime marredheniesh.

Letrat për Shigjetarin – Nje problem ne jeten tuaj dashurore apo çështje qe lidhen me ndjenjat do ju kushtoj shume pro.blem ne optimizem apo ne qellime. Eshte sikur te f.ikeni papritur megjithese personat qe doni mùnd te jene te gab.uarit.

Letrat për Bricjapin – Planet tashme do ngelen ne vend dhe duhet te pri.sni pak para se te realizohen apo te beni takimet e duhura te cilat vo.nojne edhe pak. Ceshtjet familjare marrin perparesi.

Letrat për Ujorin – Ju duhet nje plan me i fuq.ishem ne lidhje me punen dhe ka.rrieren. Nga sot diskutimet ngelen ne vend dhe nuk perparojne dhe ne rastin me te k.eq mùnd te kthehen mbrapsht ditet e ardhshme.

Letrat për Peshqit – Do kerkoni nje moment per te reflektuar pastaj te perpiqeni te rregulloni marredheniet me miq e shoke qe i keni pris,hur. Sot do luhateni shume ne nje ceshtje personale

admin

Recent Posts

Fati i mirë vazhdon edhe në fund të muajit’ Por Ne pune dikush do te perpiqet tju hape probleme ! Keto shenja duhet t kene kujdes

DashiÈ hëna pritèt të jètë pak konfuzè për ndjènjat, rikupèrim nga è hëna. Në punë…

8 hours ago

Paráshíkimi për muajin e FESTAVE/ Shenja “Bíngò” më me fát në Fínancat dhe Shpèrblime

DashiMuaj përgjíthësisht më i qetë do jetë ky për ju. Do ndiheni shumë më të…

8 hours ago

Horoskopi për ditën e nesërme, E marte 29 Nëntor 2022

Dashi Kujdes nga formimi i një marrëdhënie për arsye egoiste. Sjellja oportune do të dëmtojë…

8 hours ago

4 shenjat më fatlume të horoskopit, u shkojnë gjithmonë gjërat fjollë

Thuhet se fati qëndron gjithmonë në anën e guximtarëve. Nuk i braktis kurrë njerëzit që…

8 hours ago

Lajme te mira do te merrni ne pune sidomos nga Dhjetori ! Meri Shehu paralajmeron keto shenja

DashiTë lindur më: 21 Mars – 19 PrillÈ dièla pritèt të jètë pak konfuzè për…

8 hours ago

Nje telefonate e rendesishme do ju ndryshoje rrjedhen e jetes ! Paolo Fox paralajmeron keto shenja

DashiPraktikimi i mèditimit dhè jogës do t’ju sjèllë përfitimè shpirtërorè dhè fizikè. Ata që mèrrèn…

9 hours ago