Lajme

I rrethuar nga Garda dhe live në ‘FB’, Berisha akuza Taulant Ballës: Jashtë, shko në Prokurori se je i akuzuar për vràsje

Kryetari i PD Sali Berisha ka folur nga foltorja e Kuvendit përmes Facebook të tij pasi kryetarja e Parlamentit nuk i dha fjalën.

Berisha hodhi ak uza të forta ndaj kreut të grupit parlamentar të PS, Taulant Balla teksa i kërkoi të shkonte në Prokurori për të sqaruar pozitat e tij në lidhje me aku zat për porositje v ra sje:

“Ai nuk nuk ka vend në Parlament shko jepi përgjgien dës hmive për v r a sje. Shpirti i avokatit Ravik Gura kërkon drejtësi dhe ti je i akuzuar se ke porositur vr a sjen e tij. Ne jemi të zotuar të vendosur të mbrojmë të drejtat tona nuk mundet një i aku zuar për vr as je, nuk mundet njër njeri që akuzioeht se ka porostiur vr a sje në Elbasan të marrë fjalën këtu nxierre jashtë Parlamentit të shkojë në Prokurori

Si të duket ty ak uza se ka porositur vr as jen e Ravik Gurrës? Ose të drejtat e opozitës do respektohen ose opozita….

admin

Recent Posts

Fati i mirë vazhdon edhe në fund të muajit’ Por Ne pune dikush do te perpiqet tju hape probleme ! Keto shenja duhet t kene kujdes

DashiÈ hëna pritèt të jètë pak konfuzè për ndjènjat, rikupèrim nga è hëna. Në punë…

7 hours ago

Paráshíkimi për muajin e FESTAVE/ Shenja “Bíngò” më me fát në Fínancat dhe Shpèrblime

DashiMuaj përgjíthësisht më i qetë do jetë ky për ju. Do ndiheni shumë më të…

7 hours ago

Horoskopi për ditën e nesërme, E marte 29 Nëntor 2022

Dashi Kujdes nga formimi i një marrëdhënie për arsye egoiste. Sjellja oportune do të dëmtojë…

7 hours ago

4 shenjat më fatlume të horoskopit, u shkojnë gjithmonë gjërat fjollë

Thuhet se fati qëndron gjithmonë në anën e guximtarëve. Nuk i braktis kurrë njerëzit që…

8 hours ago

Lajme te mira do te merrni ne pune sidomos nga Dhjetori ! Meri Shehu paralajmeron keto shenja

DashiTë lindur më: 21 Mars – 19 PrillÈ dièla pritèt të jètë pak konfuzè për…

8 hours ago

Nje telefonate e rendesishme do ju ndryshoje rrjedhen e jetes ! Paolo Fox paralajmeron keto shenja

DashiPraktikimi i mèditimit dhè jogës do t’ju sjèllë përfitimè shpirtërorè dhè fizikè. Ata që mèrrèn…

8 hours ago