Lajme

Ku janë Beqarët dhe Beqareshat Sepse Fejesa dhe martesa me jashtë, Meri paska super lajme për këtë shenjë horoskopi

“Ata që do kenë kujdes do jenë 10 ditëshat e tretë në këtë fundjavë të binjakëve shigjetarëve peshqve dhe virgjëreshave. Këto 4 shenja preken nga një lloj zhgënjimi në fundjavë. Po e kaluan me sukses mendoj se zhgënjimi s’ka ç’bën më”, u shpreh astrologia Meri Shehu

Meri ka dhënë edhe yjet për secilën shenjë:

Dashi 3 yje- Çështjet ekonomike janë shumë të rëndësishme për Dashin në këtë periudhë, deri nga mesi i javës mund ta shfrytëzojnë. Pastaj çlirohen, do kenë kontakte me jashtë, njohje me jashtë, fejesa, martesa me jashtë. Kujdes marrëdhëniet me të afërmit dhe komshinjtë, mund të keni debate.
Demi 2 yje– Shumë planete do futen në Shigjetar përballë kanë të gjithë planetet në Akrep nuk kanë rrugëtim të qetë, gjithmonë rrugëtimi është me pengesa. Do merren me çështjet ekonomike me llogaritje të situatave, për momentin kanë pengesa në jetën personale dhe ekonomike.

Binjakët 2 yje- Deri sa të vijë fundi i javës kemi lajme të mira, mund të kenë punë të reja, biseda shumë të rëndësishme. Nëse arrijnë ta bëjnë këtë këto dy yje mund të dalin të dyfishuar mund të themi dhe mund të shkojnë edhe 4.

Gaforrja 3 yje– Është një nga shenjat e favorizuara, me planetet në Akrep. Të gjitha këto japin avantazheve në dashuri në projekte në situata jashtë mase romantike, romancë e gjallë gaforret, fejohen, martohen, dalin shëtitje, njihen, bëjnë libra. Kanë një periudhë euforie në fushën e ndjenjave, pastaj fillon një punë e rëndësishme për to por gjithmonë me jashtë.

Luani 4 yje– Edhe Mërkuri edhe Afërdita futen në Shigjetarë dhe Luani më në fund çlirohet nga kontradiktat familjare. Do dalin në një dimension të ri do fillojnë të dashurojnë, të projektojnë, të shkëlqejnë të shpenzojnë, pra shikojmë çlirimin e luanëve në mes javë e tutje.

Virgjëresha 2 yje– Nuk është shenja më e favorizuar. Fundi i javës nuk është shumë i mirë. Duhet ët kenë kujdes në ato që kanë projektuar se mund të përjetojnë ndonjë përmbysje, mund të marrin ndonjë vendim të vështirë që mund të prekin çështjet e punës, ato familjare, por edhe shëndetësore. Duhet të jenë të kujdesshëm të paktën deri sa të kaloj e diela.

Peshorja 5 yje– Shumë mirë nga ana ekonomike, edhe te bitcoin mund të rifitojnë pikët. Do kenë fat edhe atje ku duket se nuk ka.

Akrepi 4 yje-Afërdita dhe Mërkuri janë akoma në shenjën e tyre, të paktën deri nga e mërkura, kjo do të thotë se do lëvizin do komunikojnë, do dashurojnë, do merren me lekë, me lëvizje me udhëtime, me kontakte të shumta. Më pas do fillojë një periudhë revanshi ekonomik, por në fundjavë mund të zhgënjehen në çështjet ero tike.

Shigjetari 4 yje– Futet Mërkuri dhe Afërdita në shenjën e shigjetarëve kështu që marrin stafetën për shumë gjëra, do futet dhe Dielli më pas. Por deri atëherë disa gjëra duhet t’i mbajnë sekret. Nuk janë të deklaruar akoma gjërat janë të bllokuara, duhet të presin mesin e javës për t’u çliruar.

admin

Recent Posts

Fati i mirë vazhdon edhe në fund të muajit’ Por Ne pune dikush do te perpiqet tju hape probleme ! Keto shenja duhet t kene kujdes

DashiÈ hëna pritèt të jètë pak konfuzè për ndjènjat, rikupèrim nga è hëna. Në punë…

9 hours ago

Paráshíkimi për muajin e FESTAVE/ Shenja “Bíngò” më me fát në Fínancat dhe Shpèrblime

DashiMuaj përgjíthësisht më i qetë do jetë ky për ju. Do ndiheni shumë më të…

9 hours ago

Horoskopi për ditën e nesërme, E marte 29 Nëntor 2022

Dashi Kujdes nga formimi i një marrëdhënie për arsye egoiste. Sjellja oportune do të dëmtojë…

9 hours ago

4 shenjat më fatlume të horoskopit, u shkojnë gjithmonë gjërat fjollë

Thuhet se fati qëndron gjithmonë në anën e guximtarëve. Nuk i braktis kurrë njerëzit që…

9 hours ago

Lajme te mira do te merrni ne pune sidomos nga Dhjetori ! Meri Shehu paralajmeron keto shenja

DashiTë lindur më: 21 Mars – 19 PrillÈ dièla pritèt të jètë pak konfuzè për…

9 hours ago

Nje telefonate e rendesishme do ju ndryshoje rrjedhen e jetes ! Paolo Fox paralajmeron keto shenja

DashiPraktikimi i mèditimit dhè jogës do t’ju sjèllë përfitimè shpirtërorè dhè fizikè. Ata që mèrrèn…

9 hours ago