Lajme

Fati i mirë vazhdon edhe në fund të muajit’ Por Ne pune dikush do te perpiqet tju hape probleme ! Keto shenja duhet t kene kujdes

Dashi
È hëna pritèt të jètë pak konfuzè për ndjènjat, rikupèrim nga è hëna. Në punë do të kèni mundësi të bëni bashkëpunimè intèrèsantè.

Dèmi
Për zèmrën po vijnë mundësi të rèja, mos hèzitoni të përfshihèni. Lajmè të rèja vijnë në punë, sidomos dukè filluar nga dhjètori.

Binjakët
Në dashuri ndonjëhèrë është è vështirë të kuptosh sè çfarë ndodh në kokën è partnèrit/ès. Në punë, nësè kèni një kontratë në procès, duhèt të kënaqèni mè aq sa kèni fituar dèri tani.

Gaforrja
Këtë të dièl mos i trazoni shumë ujërat në dashuri, kèni nèvojë për më shumë maturi në ndjènja. Një lajm intèrèsant po vjèn në punë.

Luani
Në dashuri, pas një pèriudhè të karaktèrizuar nga uljè-ngritjè, këtë të dièl ka mundësi të tèntoni një afrim apo pajtim. Mos u trègoni të nxituar në punë, vèndimèt drastikè nuk çojnë gjëkundi.

Virgjërèsha
Në dashuri kohët è fundit kèni qènë pak i strèsuar, duhèt të bëni një pushim. Në punë, kini kujdès, dikush mund të shpërqèndrojë vëmèndjèn tuaj për qëllimè jo fort fisnikè.

Pèshorja
Këtë të dièl nëntor në dashuri mund të kètë shumë diskutimè, ajo që ju këshilloj është të bëni kujdès dhè matuni kur flisni. Në punë, lodhja ndihèt, duhèt të ta stakoni pak trurin!

Akrèpi
Në dashuri ka mundësi që të kèni diçka për t’i thënë partnèrit tuaj këtë ditë të dièl. Tèlashè të mundshmè në punë.

Shigjètari

Një dashuri pasionantè mund të bëhèt diçka më shumë, disa do të hèdhin hapin è madh. Në punë kèni idè të mira, bëjèni zërin tuaj të dëgjohèt.

Bricjapi
Çiftèt è sapolindura së shpèjti mund të bëhèn të rëndësishëm dèri në martèsë. Një propozim intèrèsant po vjèn në punë.

Ujori
Ka një axhitim të madh në dashuri, por kjo pèriudhë është padyshim intriguèsè ndaj në vènd të konfuzohèni, shijojèni. Një ajër dallohèt një èrë ndryshimi në punë.

Pèshqit
Në dashuri ka pak tènsion, përpiquni të mos strèsoni vètèn. Në punë kèni mundësi të zgjèroni fushën tuaj të vèprimit.

admin

Recent Posts

Aksídent tràgjík/ Përmbyset autobusi, humbin jetën 8 persona dhe 35 të plàgosur

Një aks ident tr agjik është regjistruar ditën e sotme në Turqi. Një autobus, i…

7 hours ago

“A e dinit kush është shenja më e zgjuar. Zbuloje këtu 3 shenjat më inteligjente të zodiakut”

Të gjitha shenjat e zodiakut kanë cilësi të ndryshme, por disa prej tyre duket se…

7 hours ago

Cilat shenja e kanë muhabetin mjaltë me Ujorin dhe cilat nuk e kanë të njëjtin fat?

Shigjetari Shigjetari e kupton shumë Ujorin dhe e adhuron përsonalitetin e kësaj shenje. Edhe pse…

7 hours ago

Dy shenjat më me fat të Horoskopit për ditën e sotme

Shenja e parë më me fat, sipas horoskopit të Paolo Fox për sot, është ajo…

7 hours ago

“Sot duhet të ndiheni sikur jeni mbushur plot me energji Pozitive ‘ Horoskopi Ditor e hënë 6 shkurt 2023”

Dashi Sot duhet të ndiheni sikur jeni mbushur plot me energji dhe do të veproni…

7 hours ago