Lajme

“Parashikimi nga Paolo Fox, për të gjitha shenjat… Si do të jetë fundi i javës”

DASHI

Bashkëpunime të reja profesionale janë në horizont. Shumë presin një përgjigje ndaj një propozimi deri në mes të vitit. Jupiteri është në shenjë dhe sjell një dëshirë të madhe për ta kompensuar. Ju jeni në kërkim të shpengimit. Dita e nesërme do jetë paksa e lodhshme, duhet t’i kushtoni vëmendje marrëdhënieve me shenjën e Bricjapit. Për sa i përket punës, përpiquni t’i shtyni të gjitha gjërat që ju interesojnë, edhe sepse do të ketë nga ata që do mundohen t’ju pengojnë.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 25 janar 2023), me siguri do të ketë disa blerje në këtë periudhë. Disa situata duhen trajtuar ndryshe, me më shumë ekuilibër. Disa do të duhet të lëvizin ose të mendojnë për shtëpinë. Ju dëshironi të bëni gjëra të reja dhe të shpëtoni nga një e kaluar që nuk ju përket më. Shmangni të bëni shumë gjëra, përndryshe do të shkoni në shtëpi shumë të lodhur.

BINJAKËT

Përpiquni të jeni më diplomatikë në punën tuaj, duke shmangur ngritjen e polemikave të panevojshme. Ju mund të keni nevojë për këshilla, për të vazhduar në mënyrën më të mirë, qoftë edhe nga një avokat. Ka probleme për të zgjidhur në shtëpi, por nuk ka nevojë të konkurroni me partnerin. Në sektorin financiar ka probleme, por nuk ka nevojë të bëni lëvizje të rrezikshme, edhe nëse dikush do t’ju japë dorën në këtë fushë.

GAFORRJA

Të mërkurën mund të keni një vrull të madh, veçanërisht nëse ju pëlqen dikush. Gjatë fundjavës do të arrini të kuptoni se çfarë dëshironi vërtet në dashuri. Muaji dhjetor ishte i vështirë madje edhe një çmim që prisnit nuk erdhi. Edhe janari nuk ka nisur mirë, por në fund të muajit do të keni mundësinë ta kompensoni ose të paktën të jeni pak më të qetë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 25 janar 2023), jeni të fortë dhe me aftësi të mëdha për të vazhduar dhe zhvilluar projektet tuaja. Mund të mendoni të ndryshoni një aktivitet të pafrytshëm, të zgjeroni horizontet me krijimtarinë tuaj, sikurse është një mundësi për t’i dhënë një kthesë tjetër jetës tuaj.

VIRGJËRESHA

Hëna me siguri do t’ju vijë në ndihmë të dielën . Deri atë herë Kjo do të jetë një javë kushtuar çështjeve sociale. Diçka e rëndësishme në jetën tuaj mund të ndryshojë në orët e ardhshme.

PESHORJA

Do të jeni më të vendosur se zakonisht në dashuri. Nëse ka diçka që nuk shkon, kushtojini vëmendje dhe flisni qartë. Kjo mund të çojë në një ndarje me partnerin tuaj, por gjithmonë nëse është e nevojshme… Për sa i përket punës, keni ende shumë punë për të bërë.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 25 janar 2023), shmangni diskutimet familjare. Për sa i përket dashurisë, megjithatë, nëse ka dyshime në çift, përpiquni t’i sqaroni pa paragjykime. Në punë do të dëshironit më shumë qetësi sesa në ditët e fundit…

SHIGJETARI

Ju pret një javë e rëndësishme, duhet të kërkoni gjithmonë hapësira lirie në jetën tuaj. Ata që kanë mundësi duhet të mendojnë të bëjnë diçka të bukur dhe më pas të veprojnë me optimizëm. Qielli gjatë orëve të ardhshme favorizon marrëdhëniet shoqërore.

BRICJAPI

Yjet rekomandojnë një fazë reflektimi për këtë javë dhe në fundjavë, gjë që nuk shkon kundër natyrës suaj, përkundrazi. T’i japësh vetes një moment për të reflektuar në vetmi nuk do të thotë të mbyllesh nga të tjerët, por thjesht të duash t’i tregosh situatës me qetësi dhe qartësi.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 25 janar 2023), ka një dëshirë për të pushtuar dhe për të pohuar veten edhe në dashuri. Së shpejti Urani do të sjellë një ndryshim të rëndësishëm të papritur, një transformim që do të arrijë kulmin midis muajve mars dhe maj.

PESHQIT

Në Fundjavë në kreshendo që e gjen kulmin gjatë ditës së dielë. Nëse jetoni në dy marrëdhënie, duhet të bëni një zgjedhje drastike, nuk mund të vazhdoni të mashtroni mendjen për ndjenjat tuaja. Emocionet e dërguan zemrën tuaj në fibrilacion dhe administrimi i tyre ishte i vështirë.

admin

Recent Posts

Aksídent tràgjík/ Përmbyset autobusi, humbin jetën 8 persona dhe 35 të plàgosur

Një aks ident tr agjik është regjistruar ditën e sotme në Turqi. Një autobus, i…

5 hours ago

“A e dinit kush është shenja më e zgjuar. Zbuloje këtu 3 shenjat më inteligjente të zodiakut”

Të gjitha shenjat e zodiakut kanë cilësi të ndryshme, por disa prej tyre duket se…

6 hours ago

Cilat shenja e kanë muhabetin mjaltë me Ujorin dhe cilat nuk e kanë të njëjtin fat?

Shigjetari Shigjetari e kupton shumë Ujorin dhe e adhuron përsonalitetin e kësaj shenje. Edhe pse…

6 hours ago

Dy shenjat më me fat të Horoskopit për ditën e sotme

Shenja e parë më me fat, sipas horoskopit të Paolo Fox për sot, është ajo…

6 hours ago

“Sot duhet të ndiheni sikur jeni mbushur plot me energji Pozitive ‘ Horoskopi Ditor e hënë 6 shkurt 2023”

Dashi Sot duhet të ndiheni sikur jeni mbushur plot me energji dhe do të veproni…

6 hours ago