Lajme

“Dikush nga e kaluara do kthehet”/ Vjen paralajmërimi që Meri Shehu bën për këtë shenjë horoskopi”

Dashi

E kaluara dhe e tashmja takohen sot ne shenjen tuaj me henen e plote ne Binjak !

Demi

Nje ceshtje ekonomike mbyllet dhe hapet nje etape e re !Por mbyllja eshte e sikletshme dhe do dipllomaci !

Binjaket

Nje nyje ne jeten tuaj duhet sqaruar sot e keto dite !Dikush qe ju bezdis duhet te hesht ose te largohet !Dhimbje trupi dhe koke sot !

Gaforrja

Nje prapaskeni mund te dal ne menyren me te keqe !Kujdes me punen dhe shendetin !

Luani

Per ju hena e plote ne Binjak ju rikthen ne nje ceshtje qe duhet zgjidhur pasi nuk po ecni dot para ne dashuri e qellime !

Virgheresha

Sot hena e plote ne Binjak eshte nje premtim per te ardhmen por qe mbart nje dhimbje dhe nje lufte !

Peshorja

Per ju nje hap mbrapa dhe nje hap para sidomos ne udhetime e kontaktet me jashte !Nuk mund te dilni te pavarur ne nje vend !

Akrepi

E kaluara duhet te iki ne detyrimet qe i keni ekonomike !E ardhmja hapet e re dhe premtuese !

Shigjetari

Nje konflikt ne cift ngelet si pengese per te ecur perpara !Nje nyje qe duhet zgjidhur ne nje marredhenie personale sot !

Bricjapi

Puna do kete nje tendence te jape lajme te mira por e kaluara ju tregon se keni detyrime dhe lodhje !Kujdes shendetin dhe sherret ne pune !

Ujori

Dashuria ka nje intensitet dhe nerv ne menyren se si duhet te veproni !Dikush nga e kaluara luan rol te madh ne te ardhmen ne dashuri e projekte !

Peshqit

Per ju familja dhe nje ceshtje konfliktuale aty beenda do bejne diferencen Kujdes marredheniet me vellezrit apo te afermit !

admin

Recent Posts

Aksídent tràgjík/ Përmbyset autobusi, humbin jetën 8 persona dhe 35 të plàgosur

Një aks ident tr agjik është regjistruar ditën e sotme në Turqi. Një autobus, i…

7 hours ago

“A e dinit kush është shenja më e zgjuar. Zbuloje këtu 3 shenjat më inteligjente të zodiakut”

Të gjitha shenjat e zodiakut kanë cilësi të ndryshme, por disa prej tyre duket se…

7 hours ago

Cilat shenja e kanë muhabetin mjaltë me Ujorin dhe cilat nuk e kanë të njëjtin fat?

Shigjetari Shigjetari e kupton shumë Ujorin dhe e adhuron përsonalitetin e kësaj shenje. Edhe pse…

7 hours ago

Dy shenjat më me fat të Horoskopit për ditën e sotme

Shenja e parë më me fat, sipas horoskopit të Paolo Fox për sot, është ajo…

7 hours ago

“Sot duhet të ndiheni sikur jeni mbushur plot me energji Pozitive ‘ Horoskopi Ditor e hënë 6 shkurt 2023”

Dashi Sot duhet të ndiheni sikur jeni mbushur plot me energji dhe do të veproni…

7 hours ago